APIE SANCTTTUARY

Trumpai apie mus ir mūsų komandą

Kaip atsirado SANCTTTUARY ? Nuo vaikystės vienas vaikinukas labai mėgo piešti.  Vėliau jo piešimas ėmė įgauti prasmę ir jis pradėjo galvoti, kaip išsaugoti savo piešinius ilgesniam laikui. Tatuiruotės!!! Kasdienis domėjimąsis, žinių ir patirties kaupimas, metai praktikos ant dirbtinės odos, dešimčių komplektų įrangos bandymai, ir darbas tatuiruočių salone. Bet niekas taip nekausto laisvo menininko dvasios, kaip kasdienis privalomas darbas. Тоdėl dabar, kai darbas yra malonumas, atsiveria galimybės tikrąjai kūrybai.

Šiuo metu , savo malonumui yra piešiami eskizai, kuriuos galite pažiūrėti eskizų galerijoje. Norėtųsi paminėti, kad kiekvienas eskizas yra ne kokia kopija, o autorinis unikalus meistro eskizas, kurį galite užsisakyti. Tuomet eskizas taps tatuiruote ir papildys jau atliktų darbų galeriją. Be abejo , galima užsisakyti eskizą pasirinkta tema, ar įvardinti norimo piešinio kriterijus, tačiau visada piešinys bus piešiamas meistro ir jame atsispindės jo stilius ir manieros. Gal todėl visi darbai yra kažkuo panašus, tačiau tuo pat metu ir skirtingi.  Taigi įsigiję SANCTTTUARY darbą Jūs visada turėsite savo nedidelį Picasso paveikslą, abra net ir galeriją, nes kaip jau pastebėjome, praėjus laikui, mūsų klientai vis grįžta įsiamžinti kokį naują gyvenimo tarpsnį. Kas link mūsų komandos tai: Dominykas piešia ir tatuiruoja ; Kotryna fotografuoja ir užsiima vadyba; Oskaraz administruoja interneto svetainę ir piešia šriftus.

‘’Nedarome tatu pigiausiai rinkoje, nes pigu - tai reiškia nekokybiškos medžiagos, mažesnės išlaidos. Savo darbe įdedame daug kūrybos ir širdies, naudojame tik kokybiškas sertifikuotas medžiagas, todėl nesiekiame pigiausių rinkoje tatuiruočių. ’’

oskaraz
Peledu parkas
faraono baldai
Airenai
logo

Search